top of page
Koučování | Praha

Každý den se cítit jako na vrcholu.

Mindset & sportovní koučink v Praze s koučem z USA. Podávejte své nejlepší výkony – dlouhodobě a bez stresu.

Kouč Praha

Cord Thomas – profesionální mindset kouč

Léta jsem se věnoval bojovým uměním na světové úrovni, získal jsem dvě medaile na olympijských hrách pro mládež a dosáhl mnohých regionálních úspěchů a ocenění. Také jsem vyučoval Taekwondo pro děti. Po těchto zkušenostech jsem si uvědomil, že pomáhat lidem dosahovat těch nejlepších výkonů je mým posláním. Život je příliš krátký na to, abychom bojovali s nízkým sebevědomím, úzkostmi a nebo se trápili myšlenkou, že nejsme dost dobří.

 

Dovolte mi, abych vám pomohl dosáhnout vašeho potenciálu. To znamená naplno využít své silné stránky, vytvořit udržitelnou spokojenost ve všech hlavních životních oblastech a plnit si své sny - a to vše bez zbytečného stresu. Možná si teď říkáte - jde to v této době vůbec? Můj mistr bojových umění mě naučil, že naše domnělé limity jsou jen zdi, které lze zbořit. Naučíte se ovládat a rozvíjet metody, díky kterým překonáte překážky na cestě k vašim cílům. A těmi cíli nemusí být jen vyšší produktivita, sebevědomí či výkon, ale i stabilní životní spokojenost.

Přístup založený na výkonnosti

Podpora, co je znát

Život nám přináší mnohá překvapení. Nemůžeme sice vždy předem odhadnout, co nás potká, ale můžeme mít pod kontrolou to, jak na  situace reagujeme a jak se s nimi vyrovnáme. Na našich sezeních se naučíte, jak různé situace přijímat a jak využit sílu vědomé volby, ať už si pro vás život přichystá cokoli.

Career Business Coaching Prague

Kariérní koučink

Když přijde na kariéru, mnozí z nás se cítí ustrnutí ve stereotypu, ale bojí se opustit vyjeté koleje. Tento typ sezení vám poskytne inspiraci, jak dosahovat vašich cílů v životě a především v práci. Naučí vás se soustředit, snadněji komunikovat s kolegy či podřízenými, vypořádat se se stresem a překonávat své hranice. Nejste si jisti, jak dál kariérně postupovat? Měníte práci? Nevíte, zda je teď dobrý čas riskovat nebo zkoušet něco nového? Pak je pro vás tento typ sezení perfektní volbou.

Sports Performance Coaching Prague

Sportovní koučink

Máte pocit, že jste spotovně nadaní, rozvíjíte své vlohy, trénujete, ale na vašich výkonech a výsledcích v soutěžích či na závodech to není vidět? Máte problém se plně koncentrovat na výkon a zároveň zůstat v klidu? Můj styl koučování vám pomůže pochopit, co se vám vaše tělo snaží říct, jaké procesy se v něm odehrávají, zkoumat pozitivní i negativní emoce a myšlenky a udržet vás na cestě za vytouženými cíli. Naučíme se, jak se prací s hodnotami a zásadami vypořádat s trémou z důležitých událostí.

Music Performance Coaching Prague

Osobní koučink

Každý zažil období, kdy cítil více úzkosti, nedostatek motivace, výkyvy nálad nebo nespokojenost plynoucí z rutinního života. Hodina osobního koučinku se může zabývat tématy jako fyzické zdraví, ranní a večerní návyky, vztahové problémy a sebevědomí. Zlepšení se v těchto věcech nám pomůže se nastartovat a dosáhnout v životě svého potenciálu. Nevíte, kudy na své cestě dál? Máte pocit, že život není tak uspokojivý, jak by mohl být? Pak je pro vás tento typ sezení ideální volbou.

Coaching in Prague Reviews

Jan, projektový manažer

Cord vystupuje velmi přátelsky a pozitivně. V jeho přítomnosti má člověk pocit, že nic není nemožné. To jsem ocenil, neboť od služby kouče si slibuji mimojiné i to, že atmosféra při konzultaci bude příjemná a motivující. Nikdy jsem neměl pocit, že bych byl někam tlačen nebo nějak souzen. Již jsem se setkal s odborníky, kteří své názory prezentují jako pravdy, avšak tomuto se Cord vyvaroval. Až budu potřebovat podporu při rozjetí dalšího projektu, rád Corda zase vyhledám. Do té doby za všechno děkuji!

Coach in Prague Reviews

Jurgen, investor

Před pár lety jsem s pomocí kouče rozjel úspěšné podnikání. Naučil jsem se, že je hlavně třeba mít trpělivost a nevzdávat se. Byla to pravda. V posledních měsících jsem spíš zápasil s tím, jak byznys zvednout na lepší úroveň. Doba se mění a ne vždy jsem věděl, co by měl být ten další krok. Díky několika rozhovorům s Cordem jsem si mohl rozvrhnout plán a jeho jednotlivé kroky. Líbilo se mi, že jsem dostával i úkoly na doma. Byl jsem pak tak trochu donucen makat, ať už se mi chtělo nebo ne. Myslím si, že návštěvou kouče nemá nikdo co ztratit. Rodina a přátelé vás vyslechnou, ale nebudou s vámi dělat plán a dávat domácí úkoly. V tom je koučink prostě nenahraditelný.

Coach in Praha Reviews

Katarina, zpěvačka

Dostala jsem se v životě do bodu, kdy jsem si v několika oblastech nebyla vůbec jistá, jak dál. Cord mě koučoval v oblasti pracovní i osobní. Díky tomu, že jsem měla možnost své myšlenky formulovat nahlas mi došlo, že některé věci nejsou tak hrozné, jak nejdřív zněly v mé hlavě. Dostala jsem také několik otázek, které vedly k jinému náhledu na to, co jsem prožívala. Z konzultace jsem odcházela obohacena a s novou chutí si život poskládat trochu jinak. Tak, abych s ním byla víc spokojená. A za to Cordovi moc děkuji.

Koučování | Praha

“Víme, co jsme, ale někdy nevíme, co by z nás mohlo být.”

William Shakespeare

bottom of page